• <rt id="v4vee"><nav id="v4vee"><acronym id="v4vee"></acronym></nav></rt>
    <source id="v4vee"></source>
  • <source id="v4vee"><nav id="v4vee"><strike id="v4vee"></strike></nav></source>
    <rt id="v4vee"></rt>

      <source id="v4vee"><meter id="v4vee"></meter></source>

    1. <tt id="v4vee"><form id="v4vee"><samp id="v4vee"></samp></form></tt>
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00 Primary Helath Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Outpatient Surgery 06.00 - 10.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B


      Ophthalmology Clinic 06.30 - 07.30
      Sue Collins, Office 114, Hall C
      Outpatient Surgery 06.00 - 10.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B

      Ophthalmology Clinic 06.30 - 07.30
      Sue Collins, Office 114, Hall C
      07.00 - 08.00 Gynaecological Clinic 07.00 - 09.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 07.00 - 09.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 07.00 - 09.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 07.00 - 11.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00 Pediatric Clinic 09.00 - 11.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      10.00 - 11.00 Laryngological Clinic 10.00 - 13.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Pediatric Clinic 10.00 - 12.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      Gynaecological Clinic 10.00 - 11.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 10.00 - 11.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00 Gynaecological Clinic 12.00 - 13.00
      Tim Duncan, Office 224, Hall B
      Outpatient Surgery 12.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B


      Outpatient Rehabilitation 13.00 - 16.00
      Robert van Hex, Gym Arena
      Outpatient Surgery 12.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B

      Outpatient Rehabilitation 13.00 - 16.00
      Robert van Hex, Gym Arena
      Pediatric Clinic 12.00 - 13.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      Pediatric Clinic 12.00 - 13.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      13.00 - 14.00 Gynaecological Clinic 13.00 - 15.00
      Tim Duncan, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 13.00 - 14.00
      Tim Duncan, Office 224, Hall B
      Laryngological Clinic 13.00 - 17.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Laryngological Clinic 13.00 - 17.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B


      Ophthalmology Clinic 13.00 - 17.00
      Sue Collins, Office 114, Hall C
      Outpatient Surgery 13.00 - 14.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 13.00 - 14.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      14.00 - 15.00 Cardiac Clinic 14.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 25, Hall A
      Cardiac Clinic 14.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 25, Hall A
      15.00 - 16.00 Dental Clinic 15.00 - 16.00
      Norma Blueman, Office 8, Hall A
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B


      Outpatient Rehabilitation 16.00 - 19.00
      Robert van Hex, Gym Arena
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B

      Outpatient Rehabilitation 16.00 - 19.00
      Robert van Hex, Gym Arena
      16.00 - 17.00 Outpatient Surgery 16.00 - 18.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 16.00 - 18.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Dental Clinic 16.00 - 17.00
      Norma Blueman, Office 8, Hall A
      Dental Clinic 16.00 - 17.00
      Norma Blueman, Office 8, Hall A
      17.00 - 18.00 Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info

      Monday

      Tuesday

      Wednesday

      Thursday

      Friday

      Saturday

      Sunday

      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00 Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      Primary Health Care 06.00 - 07.00
      Ann Blyumin, Office 367, Hall A
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00 Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      Primary Health Care 09.00 - 10.00
      Robert van Hex, Office 207, Hall B
      10.00 - 11.00
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00 Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Primary Health Care 17.00 - 20.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00 Pediatric Clinic 09.00 - 11.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      10.00 - 11.00 Pediatric Clinic 10.00 - 12.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00 Pediatric Clinic 12.00 - 13.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      Pediatric Clinic 12.00 - 13.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00 Pediatric Clinic 15.00 - 16.00
      Clare Mitchell, Office 112, Hall C
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00 Outpatient Surgery 06.00 - 10.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 06.00 - 10.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00 Outpatient Surgery 12.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 12.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      13.00 - 14.00 Outpatient Surgery 13.00 - 14.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 13.00 - 14.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00 Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 15.00 - 19.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      16.00 - 17.00 Outpatient Surgery 16.00 - 18.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      Outpatient Surgery 16.00 - 18.00
      John D. Tom, Office 6, Hall B
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00
      07.00 - 08.00 Gynaecological Clinic 07.00 - 09.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 07.00 - 09.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 07.00 - 09.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 07.00 - 11.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00 Gynaecological Clinic 10.00 - 11.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 10.00 - 11.00
      Robert Brown, Office 224, Hall B
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00 Gynaecological Clinic 12.00 - 13.00
      Tim Duncan, Office 224, Hall B
      13.00 - 14.00 Gynaecological Clinic 13.00 - 15.00
      Tim Duncan, Office 224, Hall B
      Gynaecological Clinic 13.00 - 14.00
      Tim Duncan, Office 224, Hall B
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00 Cardiac Clinic 14.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 25, Hall A
      Cardiac Clinic 14.00 - 16.00
      John D. Tom, Office 25, Hall A
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00 Laryngological Clinic 10.00 - 13.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00 Laryngological Clinic 13.00 - 17.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      Laryngological Clinic 13.00 - 17.00
      Earlene Milone, Office 150, Hall B
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00 Ophthalmology Clinic 06.30 - 07.30
      Sue Collins, Office 114, Hall C
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00 Ophthalmology Clinic 13.00 - 17.00
      Sue Collins, Office 114, Hall C
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00 Dental Clinic 16.00 - 17.00
      Norma Blueman, Office 8, Hall A
      Dental Clinic 16.00 - 17.00
      Norma Blueman, Office 8, Hall A
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
      06.00 - 07.00
      07.00 - 08.00
      08.00 - 09.00
      09.00 - 10.00
      10.00 - 11.00
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00 Outpatient Rehabilitation 13.00 - 16.00
      Robert van Hex, Gym Arena
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00 Outpatient Rehabilitation 16.00 - 19.00
      Robert van Hex, Gym Arena
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      Hover over table block to get additional info
      3d姉のカンケ3在线